ثبت نام

ضمن عرض سلام  به شما پژوهشگر ارجمند، ورود شما را به جامعه علمی _دانشگاهی سامانه نشریه هنر اسلامی خوش آمد میگوییم. 
لطفا ضمن پر کردن موارد ضروری (ستاره دار) به موارد زیر توجه نمایید. بدیهی است که عدم توجه به موارد خواسته شده ی زیر، باعث کند شدن فرآیند بررسی مقاله شما شده و نشریه مسئولیتی در قبال تاخیر پیش آمده در این زمینه نخواهد داشت:

 

  1. هر نویسنده تنها با یک ایمیل در سامانه ثبت نام نماید و از ثبت نام چندباره با ایمیل های متفاوت، جدا خود داری نمایید. توجه داشته باشید تنها آدرس ایمیل قابل پذیرش برای نشریه، ایمیل آکادمیک شما به فرمت name.@university.ac.ir می باشد و در صورتی که با ایمیل هایی با دامنه های دیگر مثل google.com, yahoo.com, vatnmail.com و .... ثبت نام نمایید، تا زمانی که ایمیل خود را به ایمیل آکادمیک تغییر ندهید، مقاله شما از مرحله بررسی اولیه خارج نشده و در آن مرحله باقی خواهد ماند.
  2. با توجه به این‌که اکثریت اعضای هیئت تحریریه این نشریه، متشکل از اساتید مطرح بین المللی میباشند. حتما اطلاعات خواسته شده به زبان انگلیسی را به طور صحیح وارد نمایید و از خالی گذاشتن آن بخش جدا خودداری نمایید. توجه داشته باشید که ابتدای کلمات را با حروف بزرگ انگلیسی (Capital) شروع نمایید.
  3. قابل توجه دانشجویان محترم، با توجه به ارسال مقالات متعدد از دانشگاه های سراسر کشور به این سامانه، ممکن است اساتید شما قبلا در این سامانه ثبت نام کرده و اطلاعاتشان موجود باشد. لذا ابتدا از اینجا، نام استاد خود را جستجو کرده و در صورت اطمینان از عدم ثبت نام ایشان در سامانه، اقدام به ثبت اطلاعاتشان بفرمایید و از ثبت نام دوباره ایشان، جدا خودداری نمایید.
  4. با توجه به الزامی شدن انتشار شناسه پژوهشگر (ORCID ) برای نشریات از طرف وزارت علوم، لطفا طبق این راهنما، اقدام به دریافت کد اُرکید خود کرده و آن را به طور صحیح در سامانه ثبت نمایید. در صورت عدم وجود کد اُرکید صحیح، مقاله شما از مرحله بررسی اولیه عبور نخواهد کرد. ضمنا دقت فرمایید فرآیند تغییر یا اصلاح کد ارکیدی که اشتباه وارد شده است، پیچیده و زمان بر بوده و باید توسط خود نویسنده انجام شود. لذا از وارد نمودن کد های اشتباه یا نا معتبر خوددرای نمایید.
  5. با توجه به قوانین وزارت علوم و دانشگاه ها، نویسنده مسئول یک مقاله دانشگاهی، باید استاد راهنمای دانشجو باشد. توجه داشته باشید که اختصاص وظیفه نویسده مسئول به یک نویسنده، مشروط به ثبت نام شدن آن نویسنده در سامانه میباشد. لذا در صورتی که شما به عنوان دانشجو در حال ثبت نام و ارسال مقاله در سامانه میباشید، علاوه بر خود، استاد راهنمای خود را نیز از طریق این صفحه، در سامانه ثبت نام نمایید (با ایمیل آکادمیک وی به فرمت name@university.ac.ir) تا در مراحل بعدی ارسال مقاله، به مشکل بر نخورید. 

اطلاعات مورد نظر را به دقت وارد کنید.

اطلاعات حساب کاربری


لطفا به جای وارد کردن کد امنیتی به صورت کامل؛ پاسخ را بر اساس دستورالعمل زیر وارد کنید.
فقط کاراکترهای موقعیتهای زوج را وارد کنید.
CAPTCHA Image